Yuvarlakçay Kahvaltı
Yuvarlakçay Kahvaltı Mekanları

Yuvarlakçay Kahvaltı Yapılacak Yerler

Muğla’da bulunan Yuvarlakçay, doğayla iç içe olan ortamıyla ziyaretçilerinin kalbini kazanıyor. O bölgede kahvaltı mekanlarını araştıranlar için ‘Yuvarlakçay kahvaltı yapılacak yerler’ sorusunun cevabını verdik. Gelin birlikte okuyalım.

1- Yuvarlakçay Çınar Restaurant

Çınar Restaurant da şelalenin çevresinde bulunuyor. Şelalenin verdiği serinlikle kahvaltınızı yapıyorsunuz. Doğayla iç içe olan bu mekanda kahvaltı ücretleri de piyasa ortalamasında. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz.

2- Yuvarlakçay Şelale Restaurant

 Şelale Restaurant, o bölgede gidebileceğiniz en huzurlu mekanlardan biri. Şelalenin üzerinde olan bu yer, harika bir kahvaltı için sizleri bekliyor. Yaz aylarında güzel bir serinlik de veriyor.

3-  Yuvarlakçay Doğa Restaurant

Doğanın kalbinde, sevdiklerinizle eşsiz bir kahvaltı yapmak isterseniz,Doğa Restaurant size kapılarını açacaktır. Şehrin gürültüsünden uzak, sakin ve huzurlu bir mekan arayışındaysanız kesinlikle gitmeniz gerekiyor. Çok çeşitli kahvaltı menüsü sizi tatmin edecektir.

4.  Yuvarlakçay Gölge Restaurant

Doğanın o eşsiz manzarasının, lezzetle buluştuğu bir mekân olan  Gölge Restaurant, bir kahvaltıda isteyeceğin her şeyi veriyor! Yeşillikler içinde, ortamın muhteşem atmosferinde hem ruhunuzu hem midenizi besleyeceksiniz. Yaklaşan ilkbaharın güzel havaları da beraberinde getirmesiyle evde kalmak zorlaşacak. Güneşin tadını doya doya çıkarmadan önce, ailenle veya dostlarınla birlikte onlarca lezzeti tadabileceğin nefis bir serpme kahvaltı ile güne başlamalısın.

5- Yuvarlakçay Şelale Restaurant