Muğla’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Muğla’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Muğla’da kahvaltıda ne yenir? Muğla’ya geldiğinizde kahvaltıda gidebileceğiniz çok sayıda yer vardır. Eğer daha iyi bir kahvaltı yapmak istiyorsanız, şu gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz;

  1. Deniz Kapısı
  2. Bizim Ev
  3. Akyaka Azmak Restoran
  4. Zirkon Restoran Kahvaltı & Mangal Evi

Bunları kahvaltı listenize eklerseniz, sabaha daha iyi bir şekilde başlamanız mümkündür.

Deniz Kapısı

Deniz Kapısı, Muğla’da kahvaltıda ne yenir diyenlerin değerlendirebileceği yerlerden bir tanesidir. Marmaris’in İçmeler mekisinde yer almakta olup deniz kenarında bulunur. Serpme kahvaltısı oldukça doyurucu olup fiyatı da uygundur Bu bakımdan birçok turist tarafından tercih edilmektedir. Özellikle bahar aylarında aktif bir yapısı bulunmaktadır.

Bizim Ev

Sevimli bir yapısı ve doğal bir güzelliği olan Bizim Ev, Muğla’da kahvaltıda ne yenir için düşünebileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Sıcak doğası ile misafirlere kendini evinde gibi hissettirmektedir. Datça’nın İskele mevkisinde yer almakta olup az bilinen ancak muhteşem bir yapısı vardır. Bunun yanı sıra isteyen kişiler için konaklama imkanı da mevcuttur.

Akyaka Azmak Restoran

Akyaka Nehri kenarında bulunmakta olup bölgenin en güzel manzarasına sahiptir. Ula ilçesinin Akyaka mevkisinde yer almakta olup zengin bir serpme kahvaltı sunar. Masaların yan tarafından akan nehre karşı büyüleyici bir kahvaltı yaparak, eşsiz bir güne başlayabilirsiniz.

Zirkon Restoran Kahvaltı & Mangal Evi

Zirkon Restoran Kahvaltı & Mangal Evi, tek bir alanda birçok seçenek sunmaktadır. Muğla’da kahvaltıda ne yenir diyorsanız bu nedenle gidebileceğiniz bir yerdir. Özellikle serpme kahvaltısı ile ünlüdür. Müşteri memnuniyetine önem veren işletme pişileri, sigara börekleri, reçelleri ve peynirleri ile ünlüdür.