Marmaris Kahvaltı Mekanları
Marmaris Kahvaltı Mekanları

Marmaris Kahvaltı Yapılacak Yerler

Marmaris’te gündüz plajda güneşlenirken, akşam eğlence mekanlarına gidilir. Peki, bu her zaman böyle midir? Sorunun cevabı için ‘Marmaris kahvaltı yerleri’ yazımızı okumanız gerekiyor. Belki de bu güzel yerde keşfedilecek daha çok şey vardır.

1.     Marmaris Pukka

Çok şık bir mekan olan Pukka, kahvaltı yanında öğle ve akşam yemeği de yiyebileceğiniz bir mekan. Kahvaltıdan sonra deniz havası almak isterseniz mekanın beach kısmına geçip bir şeyler içebilirsiniz.

2.     Zola Marmaris

İlk bakışta dekoru ve konseptiyle göze çarpan Zola Marmaris, misafirlerini keyifli bir ortamda karşılıyor. Daha çok Akdeniz mutfağının kahvaltı menüsüne yer veren Zola Marmaris; İspanyol omleti, tostları, kruvasanları ve menemeni ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Ayrıca mekanın harika bir manzarası var, yolunuz düşerse mutlaka uğrayın deriz.

3.     Marmaris Portofino Restoran & Cafe

Muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde şehirden de uzaklaşmadan köy kahvaltısı yapmak isterseniz doğru adrestesiniz. Enfes bir köy kahvaltısı yanında, çalışanları da müşterilere karşı gayet ilgililer. Ayrıca çocuklu aileler de düşünülüp çocuklar için özel bir alan ayrılmış. Hem çocuklarınız hem de sizler bu mekanın tadını çıkarmalısınız

4.     Castle Cafe & Bar

Ben hem manzaraya bakayım hem de mükemmel bir kahvaltı yapayım diyorsanız Castle Cafe & Bar imdadınıza yetişiyor. Marmaris’i tepeden gören harika bir manzaraya sahip olan bu mekan, aynı zamanda size tadına doyamayacağınız bir kahvaltı sunuyor.