kuşadası kahvaltı
kuşadası kazım usta

Kuşadasında kahvaltı nerede yapılır?

Kahvaltı pek çoğumuzun oldukça sevdiği bir öğündür. Güne başlamadan önce doyurucu bir kahvaltı yaparak enerjinizi toplamanız sağlığınız için oldukça önemli. Peki, ‘Kuşadasında kahvaltı nerede yapılır?’ dediğimizde hangi mekanlar karşımıza çıkıyor? Birlikte inceleyelim.

1. Belen Çoban Sofrası

Belen Çoban Safrası, Kuşadası Kirazlı Köyünde olup yaz / kış hizmet vermektedir. köy kahvaltısının vazgeçilmez adreslerinin başında gelmektedir.Burada çardaklarda ya da masalarda zengin köy kahvaltısı yapıp  yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.(Keşkek,yoğurtlama,vb)Pek çok ürün kendi yapımı olan mekanda, fiyatlar da oldukça uygundur.

TEL:0256 223 18 25

2.     Kumsal restaurant

Bölgenin en ünlü mekanlarından biri olan bu yer, 1980 senesinde kurulmuştur. ‘Güzel yemek güzel zaman’ mottosunu ilk günden itibaren devam ettiren Kumsal Restaurant, personellerini de oldukça tecrübeli kişiler arasında seçmiştir.Burada deniz ürünleri,enfes mezeler ve tabiki oldukça güzel olan serpme kahvaltısı oldukça meşhurdur. Mekan oldukça ferah hem kapalı hem açık havada hizmet vermektedir.

TEL:0256 223 02 97

3.     Kazım Usta

Kuşadası’nda bir efsane olan Kazım Usta, 1950 yılından beri Kuşadası merkezde hizmet vermektedir.Böyle bir efsanenin serpme kahvaltısı da elbette kusursuzdur.Çok zengin bir içeriğe sahip kahvaltısı Kuşadsında deniz kenarında kahvaltı yapmak isteyenler için oldukça uygundur.Bu arada fiyatı da oldukça uygun..

TEL:0256 223 08 64

4.  My Asado

Deniz kenarında kahvaltının başka bir adresi de, Ege Portta bulunan My Asado dur.Yılların tecrübesiyle hem dünya mutfağı sunan hem de kahvaltı hizmeti veren bu restaurant merkez de ulaşımı çok kolay bir imkana sahiptir.

TEL:0256 223 16 59