izmir kahvaltı
izmir kahvaltı

Köşşe Kahve/Güzelyalı İzmir

Kahvaltının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Güne enerjik bir başlangıç yapmak için doğru yerdesiniz! Köşşe Kahve, sadece kahve değil, aynı zamanda lezzet dolu kahvaltılarıyla da adından söz ettiriyor. İster güne hafif bir başlangıç yapmak isteyin, ister kahvaltıda doyurucu bir lezzet arayın, Köşşe Kahve tam size göre.

Neden Köşşe Kahve?

Köşşe Kahve, sadece kahve tutkunlarının değil, aynı zamanda kahvaltı keyfi arayanların da buluşma noktası. Sabahları güneşin doğuşu eşliğinde, Köşşe Kahve’nin sıcak atmosferinde kendinizi özel hissedeceksiniz. Ama tabii ki, buraya gelmenin en büyük nedeni, eşsiz kahvaltıları

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı –598 TL (2 kişilik)

Serpme kahvaltı minimum 2 kişi olarak servis edilmektedir.

 Serpme Kahvaltıda;

Sahanda yumurta,Pişi,Yoğurtlu karışık kızartma,Sigara böreği,Sosis,Simit,Acuka,Bal,Kaymak,Tereyağ,Tahin,Pekmez,Krem çilolata,Tulum peynir,Beyaz peynir,Çeçil peynir,Karadut reçeli,Ayva reçeli,Siyah ve yeşil zeytin,Söğüş tabağı,Meyve,ve termos çay bulunmaktadır.

Klasik kahvaltı :248 TL (1 Kişilik)

Kahvaltıda: Simit,Pişi,Haşlanmış yumurta,Sigara böreği,Sosis,Beyaz peynir,Tulum peynir,Bal,Kaymak,Reçel,Kuru domates,Krem çikolata,Söğüş tabağı ve  1 fincan çay bulunmaktadır.

  ÖZELLİKLER

Genel Özellikler

  • Açık Alan
  • Kapalı Alan
  • Dünya mutfağı
  • Engelli için uygun
  • Organizasyon İmkanı

Adres ve İletişim

Güzelyalı, 40/1. Sk. no:1/a, 35290 Konak/İzmir

HEMEN ARA! WHATSAPP!