dim çayı kahvaltı
dim çayı kahvaltı

Dim Çayı kahvaltı yerleri

Dimçayı En Güzel Kahvaltı Yerleri

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı olan Dimçayı 4 mevsim farklı güzellikler sunarak gerek yerel turistlere gerek yabancı turistlere en uygun ve en muhteşem tatil imkanı sunmaktadır. Yaz ayları oldukça kalabalık olan Dimçayı kışın veya bahar aylarında daha sakin bir bölgedir.

Sessizlik ve doğa ile iç içe huzurlu bir ortam arayışında olan kişilerin özellikle bu bölgeyi bahar aylarında ziyaret etmeleri çok daha güzel bir zaman geçirmelerine yardımcı olacaktır. Birçok kişi bulunduğu bölgedeki yöresel lezzetleri merak etmektedir. Bu nedenle de bu bölgedeki en güzel kahvaltı mekanlarını veya restoranları araştırmaktadır.

Dimçayı en güzel kahvaltı yerleri de bu bölgeye yolu düşen neredeyse herkesin ilk önce araştırdıkları bir konudur. Ve de birçok işletme en güzel kahvaltı menüleriyle hizmet verse de bazı mekanlar oldukça popüler hale gelmeyi ve adını duyurmayı başarmıştır. Dim Çayı’nda ne yapılır? diyorsanız mutlaka bir kahvaltı yapılır.

Dim Çayı Anadolu Köyü Restaurant – Kahvaltı Evi

Dim Çayı Anadolu Köyü Restaurant – Kahvaltı Evi, Türkiye’nin güneyinde yer alan Antalya ilinin Alanya ilçesinde bulunan eşsiz bir işletmedir.

Geleneksel Anadolu köyü tarzında inşa edilmiş olan Dim Çayı kahvaltı mekânı, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmiştir.

Adres: Kestel, Dimçayı Bölgesi, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 0532 676 47 07

Dimçayı Beyaz Saray Piknik Restaurant

Alanya Dimçayı mevkiinde hizmet vermekte olan Beyaz Saray Piknik Restaurant, Dimçayı’nın hemen yanında bulunan bir restorandır. Restoran, açık havada yemek yemenin keyfini çıkarmak isteyen ziyaretçiler için mükemmel bir yerdir. Restoranın iç tasarımı modern ve şık olup, misafirlerin konforlu bir şekilde yemek yemesini sağlar.

Beyaz Saray Piknik Restaurant, Türk mutfağından lezzetli yemekler sunar. Menüde, zengin bir mezeler, ızgaralar ve diğer geleneksel Türk yemekleri seçenekleri mevcuttur. Restoranın ayrıca çocuklar için özel bir menüsü de mevcuttur.

Adres: Dimçayı Mevkii, Dim Hes Köprüsü, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: (0242) 518 16 39

Dim Çayı menü fiyatları ve kahvaltı mekanları hakkında detaylı olarak araştırma yapmak isterseniz mutlaka KAHVALTİFİYATLARİ.COM sitesini ziyaret etmelisiniz.