Bodrum Kahvaltı
Bodrum Kahvaltı

Bodrum Kahvaltı Yapılacak Yerler

Bodrum Güzel Kahvaltı Yerleri

Ege bölgesinin en popüler turistik mekanlarından biri olan Bodrum Muğla iline bağlı bir ilçedir. Bodrum hem ülkemizden hem de yurtdışından birçok turiste ev sahipliği yapan Bodrum aynı zamanda doğal güzellikleri ve mutfak kültürü ile de misafirlerini mutlu etmektedir.

Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyaca ünlü turizm kenti Bodrum güzel kahvaltı yerleri ile de harika bir tatil imkanı sunmaktadır.

Bodrum kahvaltı yerleri içerisinde hem yerli hem de yabancı turistlerin sık sık tercih ettikleri bazı popüler kahvaltı mekanları şöyledir:

  • Kuytu Bahçe kahvaltı mekanı
  • Limon Gümüşlük kahvaltı mekânı
  • Happy Moon’s Bodrum kahvaltı mekanı

Kuytu Bahçe Kahvaltı Mekanı

Kuytu Bahçe Bodrum serpme kahvaltı yerleri arayanlar için en ideal seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Mandalina bahçesi içerisinde ağaçların altında serpme kahvaltı seçeneği sunan Kuytu Bahçe oldukça geniş bir menü seçeneği ile hizmet vermektedir.

Bodrum serpme kahvaltı fiyatları alanında da en uygun fiyatlarla hizmet vermekte olan Kuytu Bahçe bölgenin popüler mekanlarından birisidir.

Adres: Konacık, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:35, 48470 Bodrum/Muğla

Telefon: 05425861568

Limon Gümüşlük Kahvaltı Mekânı

Limon Gümüşlük kahvaltı mekânında ister günü batırın isterseniz de gün doğumu eşliğinde harika bir kahvaltı edin. Gümüşlük kahvaltı yerleri içerisinde Limon Gümüşlük yöresel lezzetleri ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilk tercihi olmaktadır.

Adres: Gümüşlük, Kardak Sk. No: 7, 48970

Telefon: 0554 740 62 60

Happy Moon’s Bodrum Kahvaltı Mekanı

Bodrum marina kahvaltı mekanları içerisinde marina manzarası eşliğinde kahvaltı imkanı sunan Happy Moon’s Bodrum kahvaltı mekanının en öne çıkan özelliği ise organik ürünler kullanmasıdır. Mekanın kullandığı malzemelerin çoğu organik ve yerel üreticilerden temin edilmektedir. Bu sayede hem sağlıklı hem de lezzetli bir kahvaltı deneyimi yaşamanız mümkündür.

Happy Moon’un kahvaltı menüsü oldukça zengin ve çeşitlidir. Menüde Türk kahvaltısı, omletler, sandviçler, poğaçalar, taze sıkılmış meyve suları ve daha birçok se