Alanya Kahvaltı Mekanları
Alanya Kahvaltı Mekanları

Alanya Kahvaltı Yapılacak Yerler

Denizi, kumu ve güneşiyle Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden biri olan Alanya, yalnızca bunlarla sınırlı bir yer değil. Burada yapacağınız en güzel şeylerden biri kahvaltı yapmak. Alanya’da kahvaltı yapılacak yerler diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. İşte bu sorunun cevabı:

1.    Ada Piknik:

Dim çayında bulunan bu muhteşem mekanda ne ararsan var.Restaurant,Aquapark,Havuz,hepsi bir arada üstelik aquapark ve havuzdan ücretsiz faydalanabilmektedir.Kahvaltı serpme şeklinde oldukça zengindir.

REZERVASYON: 0242 922 07 35

 

2.     Zencefil Cafe & Kahvaltı:

Güzel bir şehir manzarasına sahip mekan da manzaraya karşı güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz.

 

REZERVASYON :0242 922 02 67

 

3.     Villa Garden Restoran & Cafe

Harika bir deniz manzarasına sahip olan Villa Garden Restoran & Cafe, kahvaltının yanında öğle ve akşam yemeği de yiyebileceğiniz bir mekan olarak görünüyor. Kahvaltıda tamamen doğal ve organik ürünler kullanılıp; tercihe göre serpme kahvaltı ve tabak kahvaltı şeklinde servis ediliyor. Bu mekan, hem manzarasıyla hem de harika kahvaltısıyla eşsiz bir görsel şölen sunmak için sizleri bekliyor.

4.     Yöresel Alanya Ev Mutfağı Esma Hanım’ın Yeri

Burası özellikle kahvaltısıyla öne çıkıyor. Kahvaltıda Alanya’nın yöresel tatlarına ve tamamen doğal, organik ve taptaze köy ürünlerine yer veriliyor. Restoranda kahvaltının yanı sıra; yöresel ev yemekleri, ızgara çeşitleri ve Avrupa mutfağından esintiler de bulunuyor.