Marmaris Kahvaltı Mekanları

Tatil merkezi olarak ilgi gören Marmaris’in kahvaltı mekanları da tatil planlamaları esnasında baz alınmalıdır. Bununla beraber günün ilk öğününü Marmaris kahvaltı mekanları arasındaki seçim yaparak değerlendirebilirsiniz. Köy kahvaltısı ve doğal alanda kahvaltı imkanı sunan işletmeler arasında tercihte bulunabilirsiniz. Damak zevkinize uygun işletmeleri seçerek, farklı bir deneyime ulaşabilirsiniz.

Balhisar Doğal Ürünler ve Kahvaltı Evi

Çiftlikte üretilen bal, reçel, pekmez ve zeytinyağı gibi ürünlerin sofranıza gelmesi adına Balhisar Kahvaltı Evi destek veriyor. Ancak bu mekan Datça yolu üzerinde kendini gösteriyor. Yeşil bir alan üzerinde kahvaltı keyfini dilediğinizce sürebilme imkanı tanıyor. Kendi çiftliklerinde üretilen ürünleri sizlerle buluşturan kahvaltı evinden kesin olarak memnun kalacaksınız.

Şahin Tepesi Restoran

Marmaris’in manzarası eşliğinde kahvaltı imkanı sunan bu mekan çok geniş bir bölgede faaliyetlerini yürütüyor. Bununla beraber bahçesi ve kapalı alanıyla da farklı bir konsepti gözler önüne seriyor. Serpme kahvaltısını çok sayıdaki ürün çeşitliliğiyle göstererek, sizleri memnun etmeye de devam ediyor.

Bono Good Times Beach

Uzunyalı ve Marmaris Beach’te iki farklı şubesi bulunan bu mekanda kahvaltı ve brunch servisi de aktif olarak gerçekleştiriliyor. Serpme kahvaltı ve kahvaltı tabağı seçeneklerinden faydalanma olanağını ortaya koyuyor. Bununla beraber ızgara seçeneklerini içinde barındıran Continental kahvaltı gibi farklı bir konsepti de tercih edebilirsiniz. Herkesin memnun kaldığı bu mekanı da  deneyimleyebilirsiniz.