Fethiye Kahvaltı Mekanları
Fethiye Kahvaltı Yapılacak Yerler

Fethiye Kahvaltı Yapılacak Yerler

Kahvaltı, birçok kişi için günün en güzel öğünü olarak biliniyor. Bu yazımızda Fethiye olacak. ‘Fethiye kahvaltı yapılacak yerler’ sorusunun cevabını birlikte vereceğiz. İşte o harika kahvaltı yerleri:

1.     Yeşil Vadi

Siz kahvaltınızı yaparken hemen yanınızda yüzen ördekler, alabalık havuzu ya da koşuşturan tavuklar görebilirsiniz. Burası doğanın içinde, tertemiz havası ve ortamıyla sizi büyüleyecek bir yer olan: Yeşil Vadi.  Dere kenarında kahvaltınızı yaptıktan sonra doğa yürüyüşüne çıkıp mis gibi havayı içinize çekebilirsiniz.

2.     Önallar Köy Sofrası

Önallar Köy Sofrası, eski bir mekan olup özellikle hafta sonları yer bulamayacağınız kadar doludur. Deniz kenarında ya da manzaralı bir yerde olmamasına rağmen samimi bahçesi insanları çeken özelliklerinden biri olabilir. Ailelerin rahatlıkla gidebileceği bir yer. Ekmek yerine bazlama vermeyi tercih ediyorlar. Kahvaltısı çok çok harika olmasa da samimi ortamı ve yeteri kadar kahvaltı çeşidiyle sizi tatmin edecektir.

3.     İncir Karaköy

Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe bir kahvaltı yapmak istiyorsanız İncir Karaköy sizi bekliyor olacak. İncir Karaköy, aynı zamanda Karaköy’de keyifli zaman geçirip lezzetli yemekler yenebilecek birkaç mekandan biri. Kahvaltı eşliğinde doğanın mis gibi havasını içinize çekebilirsiniz.

4.     Göl Evi Restaurant

Göl Evi Restaurant, büyük bir köyün içinde bulunuyor. Köyün içinde bir de göl mevcut. Dilerseniz göl kenarındaki masalardan birini tercih edip eşsiz göl manzarası eşliğinde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Kahvaltısı zengin olmakla beraber daha çok köy kahvaltısı içeriğinde geliyor. Doğayla iç içe bir kahvaltı yapmak isterseniz mutlaka uğrayın.