karşıyaka kahvaltı
karşıyaka kahvaltı

Mio Cafe & Kitchen/ Karşıyaka – İzmir

Günün ilk ışıklarıyla beraber uyanmak, taptaze bir güne başlamak için en güzel yol belki de lezzetli bir kahvaltıyla günü karşılamaktır. Karşıyaka merkezde bulunan Mio Cafe & Kitchen, benim için bu güzellikleri yaşatan bir keşif oldu.

Mio Cafeye ilk adımımı attığımda, sıcak ve samimi bir atmosfer beni karşıladı. Kafe, ferah tasarımıyla dikkat çekerken, misafirperver personeliyle de kendimi evimde gibi hissettim.

Kahvaltı keyfi, Mio Cafe’nin geniş ve lezzetli menüsü ile başladı. Menüdeki çeşitlilik, damak zevkime hitap etmekle kalmadı, aynı zamanda kahvaltı kültürüne farklı bir bakış açısı getirdi.

Mio Cafe’de geçirdiğim bu keyifli sabah, benim için unutulmaz bir deneyimdi. Eğer siz de güne lezzetli bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Mio Cafe’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Yumurta,Patetes kızartması,Sosis,Sigara böreği,Yumurtalı ekmek,Çemen,Nutella,bal,Kaymak,Tereyağ,Tulum peynir,Beyaz peynir,Çeçil peynir,Siyah ve yeşil zeytin,Baharatlı zeytinyağı,2 çeşit reçel,Domates,Salatalık,Biber,ve sınırsız çay bulunmaktadır.

NOT: kahvaltifiyatlari.com’dan geldiğinizi söylerseniz Türk kahvesi ikramdır.

Genel Özellikler

  • Açık alan
  • Kapalı alan
  • Dünya mutfağı
  • Doğum günü org.

Adres ve İletişim

Bostanlı Mah, Cemal Gürsel Cd. No:486, 35590 Karşıyaka/İzmir

HEMEN ARA!